Prekiniai ženklai

Venum

„Venum” yra Prancūzijos aprangos ir įrangos, skirtos įvairiems kovos menams, kovinėms sporto šakoms ir fitnesui, įskaitant mišriuosius kovos menus, boksą, brazilų džiudžitsu, Muay Thai ir karatė, gamintojas. Venum” veikia keliose pasaulio šalyse, įskaitant Braziliją, Ameriką, Europą ir Aziją. 2021 m. „Venum” tapo oficialiu UFC aprangos partneriu.

Fairtex

„Fairtex” eksportuoja ir gamina kovinę įrangą ir audinius Muay Thai ir mišrių kovos menų (MMA) pramonei. „Mes gaminame tik aukščiausios kokybės gaminius. Mūsų gamykla įsikūrusi Tailande. Turime oficialius platintojus daugiau nei 50 šalių visame pasaulyje. Mūsų prekės ženklas ir kokybė yra žinomi visame pasaulyje, o mūsų įrangą naudoja daugelis gerai žinomų šios pramonės šakos organizacijų, tokių kaip K-1, WBC Muay Thai, WEC, Elite XC, Strikeforce, Legend FC, Martial Combat, Pancrase, The Contender, Thai Fight ir kt.”
king pro boxing

King PRO

„King Pro Boxing” buvo įkurta 2016 metais.
„Mes išlaikome Tailando tradicinę muaythai
įrangos kokybę , kartu su pažangiu ir novatorišku mąstymu bei produktų kūrimu.
 
Siūlome platų produktų asortimentą, kurie visi yra aukštos kokybės gaminiai , pagaminti kvalifikuotų meistrų ir moterų.
 
Didžiuojamės būdami garsių Tailando muaythai sporto salių ir organizatorių partneriais, pvz: „PK Saenchaimuaythai”.
ir „Petchyindee”.
 
twins special

Twins

„Twins Special” yra vienas garsiausių tarptautiniu mastu pripažintų Tailando bokso įrangos prekės ženklų. Profesionalūs boksininkai, mėgėjai ir laisvalaikio boksininkai pasitiki šios firmos įranga, kuri užtikrina geriausius rezultatus ir apsaugo nuo rimtų traumų, o ją dėvi kai kurios didžiausios šio sporto legendos. 
 
Twins Special yra visame pasaulyje gerai žinomas, gerai žinomas bokso pirštinių ir mišrių kovos menų įrangos gamintojas. Twins Special gamina bokso pirštines ir mišrių kovos menų įrangą su keliais prekių ženklais, įskaitant Twins Special ir King Professional. Twins Special garsėja Velcro riešo bokso pirštinėmis, kurios gaminamos rankomis Tailande. Twins Special” bokso pirštinės sukurtos taip, kad atlaikytų ilgus metus trunkančius sparingus, elitines varžybas ir treniruotes su sunkiais maišais, pagalvėlėmis ir pirštinėmis. Be visame pasaulyje garsių bokso pirštinių, „Twins Special” gamina, parduoda ir platina blauzdų apsaugas, treniruočių įrangą, galvos apdangalus, kovinę aprangą ir kovos reikmenis.
 
Aukščiausias „Twins Special” dizainas ir meistriškumas bei „Twins Prekės” reputacija leido jai pelnyti platų pripažinimą ir šlovę, o „Twins Special” tapo vienu žinomiausių kovos įrangos gamintojų. Šiandien „Twins Special” džiaugiasi labai dideliu, neatsitiktiniu žinomumu visame pasaulyje. Be to, „Twins Special” priklauso nedidelei grupei bokso pirštinių gamintojų, kurių bokso pirštines patvirtino didžiausios pasaulio sporto valdymo institucijos, tokios kaip Nevados valstijos atletikos komisija, Tarptautinė bokso asociacija (AIBA) ir Tarptautinė muaythai asociacijų federacija (IFMA).
 

Royal

Nuo 2009 metų prekiauja kovinio sporto prekėmis. Remia „Lieuvos Bokso Federaciją“, „Lietuvos Kikbokso Federaciją“, „Lietuvos Mišrių kovos menų federacija“. Royal tinklo parduotuvės taip pat yra Kaune, Latvijoje, Estijoje ir Didžioje Britanijoje. Atstovauja žinomus prekės ženklus, tokius kaip Venum, King, Twins, Royal. 
 
 

Pretorian

Siūlome aukštos kokybės vieno seniausių sportinės ir gatvės aprangos prekių ženklų Lenkijoje gaminius. Pretorian drabužiai skirti mėgstantiems išsiskirti. Ji leidžia susikurti ir įtvirtinti savo individualų stilių, nutolusį nuo įprastų modelių ar iš kitų šalių primestos mados.

Cohortes

Prekės ženklo pavadinimas ne veltui susijęs su karo nomenklatūra. Kohorta (t. y. kohorta, o daugiskaita – cohortes) – tai Romos kariuomenės taktinis vienetas, be kita ko, Julijaus Cezario laikais. Kiekybiškai atitinka šiandieninį batalioną. Prekės ženklas „Cohortes” gamina mūsų laikams skirtą kovinę įrangą. Bokso ir sparingo pirštinės yra būtinos treniruojantis kovos menų, tokių kaip boksas, kikboksas, Muay Thai, MMA, krav maga, – raskite jums tinkamą modelį. Jos taip pat naudingos per sparingus. Rankomis siuvamos „Cohortes” bokso pirštinės padės jums dėl aukštos kokybės, tvirto velcro ant riešų, sustiprintos nykščio apsaugos. Jos puikiai sugeria smūgius. Jų dizainas didina moralę: juoda ir auksinė apdaila su blizgančiu diržu papildomai užtikrins aukštą motyvacijos ir pasitikėjimo savimi lygį. Būtinai apsaugokite ir jautriausias kūno vietas. „Cage” serijos burnos apsauga puikiai prisitaiko prie dantų formos, o vidinis tinklelis užtikrina dar tikslesnį formavimą. Dėl to padidėja ir apsauga, ir naudojimo patogumas. Cohortes blauzdų ir pėdų apsaugos padidina saugumą bet kokiomis sąlygomis, anatomiškai prisitaikydamos prie kūno. Norėdami apsaugoti tarpkojį, rinkitės „Suspensor Cohortes” apsaugą su smūgį sugeriančiu įdėklu.
booster

Booster

„Booster bvba” yra bene didžiausia pasaulyje didmenininkė, prekiaujanti su muaythai ir kikboksu susijusia įranga ir apranga.
 
Šiame versle dirbame nuo 1994 m. kaip „Twins Special” didmenininkas Europoje, o vėliau į savo asortimentą įtraukėme „Kingproboxing” ir kitus prekės ženklus.
 
„Booster Fight Gear” yra mūsų pačių prekės ženklas ir nuo pat pirmos dienos stengėmės savo klientams tiekti geriausios kainos ir kokybės įrangą.
 
Didžiuojamės galėdami pasakyti, kad esame didžiausias bokso įrangos ir aprangos pirkėjas iš Tailando.

8 weapons

„8 WEAPONS” yra Muay Thai mėgėjų iš Vokietijos ir Tailando kolektyvas. Mus sieja meilė sportui, meno kūriniams ir puikiems produktams.
Mes deriname aukštos kokybės Bankoko meistriškumą ir europietišką dizainą.
 

Leone 1947

Charakteris, aistra ir ryžtas yra kiekvieno puikaus sportinio rezultato pagrindas.
Būtent taip prasidėjo ši istorija – drąsa ir entuziazmu, kai 1947 m., sukaupęs ilgametę patirtį odos gaminių sektoriuje, Cav. Orlando Leone įkūrė įmonę LEONE 1947. Meilė boksui paskatino įkūrėją gaminti specialius šiai sporto šakai skirtus gaminius, ir įmonė greitai tapo rinkos lydere.

Visi to meto Italijos boksininkai mūvėjo LEONE1947 pirštines. Nuo to laiko LEONE 1947 prekės ženklas visuomet dalyvavo ringuose tiek Italijoje, tiek visame pasaulyje, kartu siūlydamas savo patirtį gaminant technines apsaugas naujoms disciplinoms, atsiradusioms užsienyje: kikboksui, muay thai, ir MMA.